тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулось ІІІ пленарне засідання районної ради

05 березня 2021 року голова районної ради Руслан Цобенко провів ІІІ пленарне засідання, участь у якому взяли 28 депутатів районної ради.

Головним питанням сесії були  зміни до районного бюджету, а саме Новоархангельська селищна рада надала субвенцію районному бюджету в сумі 845986,0 грн для недопущення кредиторської заборгованості та проведення своєчасного розрахунку з працівниками Новоархангельського територіального  центру які вивільняються у зв’язку з ліквідацією.

У ході пленарного засідання затверджено звіти про виконання районних бюджетів за 2020 рік Благовіщенського, Гайворонського, Голованівського, Вільшанського та Новоархангельського районів.

Прийнято рішення про вихід Новоархангельської районної ради зі складу засновників районних комунальних організацій –  краєзнавчого музею, бібліотеки та бібліотеки для дітей  шляхом передачі прав засновника до Новоархангельської селищної ради.

Також, депутати безоплатно передали із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Голованівського району до комунальної власності Голованівської селищної ради нежитлове приміщення територіального центру.

Розглянувши клопотання державної судової адміністрації, рішенням сесії замінено присяжного Гайворонського районного суду Годованець Н.С. на Рябокучму А.Д.

Після розгляду питань порядку денного  голова районної ради Руслан Цобенко, звертаючись до депутатів, повідомив, що ряд депутатів районної ради пропонують змінити символіку району, тобто створити нові символи уже новоствореного Голованівського району, та запропонував подавати кандидатури до складу геральдичної комісії для її затвердження на наступній сесії районної ради.