Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету

8 червня 2016року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку.

У ході засідання депутатами погоджено проекти рішень з наступних питань:

-         про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду;

-         про  внесення змін до рішень районної ради

про  внесення змін до рішень районної ради від 25 грудня 2015року № 33 «Про передачу комунального майна в оренду»;

-         про  передачу комунального майна в безоплатне користування;

-         про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Голованівського району на 2015рік;

-         про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016рік;

-         про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»;

-         про внесення змін та доповнень до комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі на 2015-2010роки.

Питання «Про районну програму підтримки ЗМІ в Голованівському районі на 2016-2018роки» не підтримано членами комісії, отже голосування на пленарному засіданні VІ сесії визначить чи буде прийнято дану програму.

При розгляді питання щодо внесення змін до районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України на 2017-2017роки, депутати підтримали пропозицію голови постійної комісії Руслана Цобенка про перенесення розгляду даного питання, так як метою змін до програми є суттєве збільшення фінансування громадської організації, а строки подання даного питання порушені.