тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП

25 травня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради.

В ході засідання члени комісії ознайомилися з вимогами щодо проведення конкурсу, встановили вимоги до претендентів, вимоги до конкурсних пропозицій, встановили строки прийняття документів та строки проведення конкурсу та затвердили текст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Голованівська ЦРЛ», який буде оприлюднено на веб-сайті районної ради 25 травня 2020 року.