тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбувся конкурс на зайняття посади директора КУ

24 вересня 2020 року відбулося третє засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської районної ради. Згідно протоколу № 2 засідання конкурсної комісії від 22 вересня 2020 року до участі у конкурсі було допущено два учасника: Брижатюк Олену Василівну та Фоменко Марину Петрівну.

Як і передбачають умови конкурсу, кандидати на посаду презентували конкурсні пропозиції та відповіли на запитання членів конкурсної комісії. За результатами обговорення та голосування кандидати не набрали необхідної кількості голосів.

У підсумку переможця не визначено. Відповідно до чинного законодавства буде оголошений новий конкурс на посаду директора КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської районної ради.

Протокол №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного

підприємства "Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голованівської районної ради

Конкурсні пропозиції Брижатюк О.В.

Конкурсні пропозиції Фоменко М.П.