ІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо проходив у селищі Побузьке

30 травня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у відкритті ІІ Всеукраїнського турніру з дзюдо, який проходив в спортивному комплексі селища Побузьке. Нагадаємо, що минулого року цей турнір було започатковано благодійним фондом «Відродження покоління» (засновник Віталій Грушевський).

Цього річ до Побузького з’їхалися команди з Кіровограда, Києва, Миколаївської, Черкаської та Одеської областей України. Всього 84 учасників. Вони боролись за призові місця, кожен у своїй ваговій категорії

Звертаючись до юних спортсмені Олексій Іванович привітав їх на нашій щедрій землі і сказав:

-         Я бажаю усім перемоги, але пам’ятайте, що головне гасло змагань – це взяти у них участь, побачити сильніших за себе і оцінити свій рівень фізичної підготовки. 2015рік – це рік відзначення 70річчя перемоги у Другій світовій війні. Зичу вам мирного неба над головою і щоби ви свої здібності застосовували лише на татамі і ніде інде.

Успіхів у змаганнях дзюдоїстам також побажали заступник директора фонду Д.І. Барвінок, Побузький селищний голова С. Слободянюк та начальник відділу освіти РДА М. Коломійчук.

Усі виступаючі бажали і юним спортсменам ї їх вболівальникам гарного настрою, прекрасних перемог і щасливих кані кулів, які принесе їм літо.

По закінченню змагань переможцям було вручено медалі, спеціальні кубки фонду, а для всіх дітей фонд «Відродження покоління» підготував солодкий втішний приз.