Вітаємо жіноцтво району зі святом весни!

Дорогі жінки!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри,

кохані дружини, милі дочки й онучки!
Сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни –

Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Єдності, згоди і благополуччя Вашій родині!

Перший заступник голови                                                                                                      Голова

районної державної адміністрації                                                                                       районної ради

І.АРТВІХ                                                                                                                                        О.ЧУШКІН