Вітання до Дня банківських працівників

Шановні працівники банківських установ!

Ефективна робота банків сьогодні — це величезна праця, знання, досвід банківських працівників — економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших.

У цей день прийміть найщиріші побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги. Нехай ваша робота і надалі буде ясним променем, що освітлює будні і свята нашого суспільства. Бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх ваших намірів у життя.

Голова районної                                                                 Голова

державної адміністрації                                                    районної ради

О. ГОЛІМБІЄВСКИЙ                                                           О ЧУШКІН