З Днем Незалежності!

Шановні співвітчизники!

З нагоди найвеличнішого свята України – Дня незалежності – прийміть наші  щирі та сердешні вітання.
          Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, свою свободу.
          Ще з давніх часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Наші співвітчизники не одне покоління боролися, не давали себе поставити на коліна, стояли за нашу державність, незважаючи ні на що. Омріяна перемога прийшла, але не так давно. 24 серпня 1991 року ми офіційно стали незалежною державою під гордою назвою «Україна».  Ця знаменна дата навіки започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
          Від усієї душі зичимо землякам, рідним, друзям та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та миру у родинах. Нехай доля буде до Вас завжди лагідна та щедра. Бажаємо, щоб Вас повсюди супроводжував успіх в будь-яких починаннях та справах.
          Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Трудіться та творіть на благо рідної незалежної демократичної процвітаючої України. Разом ми побудуємо щасливе майбутнє! З святом Вас! Хай вічно святиться ім’я твоє, Україно!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський