З Днем селища!

Шановні земляки-голованівці!

Кожне мале чи велике місто має свою історію. Наше чудове селище своїм походженням сягає в сиву глибину століть. пройшовши через горнило виробувань. з честю відстояло своє право називатися районним центром. голованівськ. завдяки працьовитим, талановитим і люблячим рукам його мешканців. став затишним сучасним містечком. Спасибі вам за це!

Усі, хто народився і виріс тут, стверджують про його неповторний магнетизм, який тримає на цій прекрасній землі своїх синів і дочок. про ту силу рідного селища, яка знову і знову повертає їх на малу батьківщину.

Нині Голованівськ святкує свій 250-річний ювілей. щиро вітаю усіх голованівців, їх родини зі святом. бажаю щастя, міцного здоров’я, добробуту, нових успіхів на благо України і нашого славного Голованівська. Миру нам усім і злагоди.

Олексій ЧУШКІН, голова районної ради