З Днем Святої Трійці!

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величних християнських свят - Трійці!

Цього дня Святий дух зійшов на Апостолів та благословив їх напочесну місію - нести у світ силу Христової віри й істини. Ще з давніх - давен в українських сім’ях зародилася традиція прикрашання своїх будинків свіжою зеленню. Потім її використовували як оберіг. Свіже зілля символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяє надію на краще майбутнє.

Тож нехай разом із оновленою зеленню у ваші родини прийде радість, мир, спокій та Божа благодать. Зичимо здоров’я, натхнення, благополуччя, довголіття і світлої надії. Хай у вашому домі завжди панують затишок та добробут, серця наповнює любов до ближніх, а оновлення рослинного світу сприятиме оновленню та очищенню вашої душі.

Із днем святої Трійці!

Голова районної Голова