Засідала постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення

9 вересня 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я , материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення. Провела засідання голова комісії Тамара Лісовська.

Члени комісії ознайомились з питаннями порядку денного чергової 39 сесії районної ради та детальніше розглянули профільне питання «Про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки». По даному питанню доповідала заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Надія Моренець.

Вона повідомила про те, що на 2015 рік для виконання заходів програми з районного бюджету виділено 75 000 гривень, з них 10000 гривень на надання матеріальної допомоги пораненим учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО, 50 000 гривень на надання матеріальної допомоги демобілізованим учасникам АТО та 15 000 гривень на придбання путівок на оздоровлення учасників проведення антитерористичної операції. Зокрема, відповідну матеріальну допомогу в районі отримали сім’ї трьох загиблих учасників АТО, 6 поранених учасників АТО, 31 демобілізований учасник АТО, 5 учасників АТО – які отримали посвідчення учасників бойових дій, отримали одноразову грошову допомогу до 9 травня. А також, 26 учасників АТО отримали кошти на придбання твердого палива та скрапленого газу, 5 отримують пільги на житлово-комунальні послуги, 13 чоловік отримали матеріальну допомогу, які звільнилися з військової строкової служби.

Депутати погодили проекти рішень чергової сесії.