Засідання колегії районної державної адміністрації

Засідання колегії РДА

26 грудня 2011року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у  розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Про стан виконання  заходів Програми  соціального і економічного розвитку Голованівського району у рамках обласної програми  «Центральний регіон – 2015».
  2. Про роботу районного центру зайнятості щодо виконання  Закону України “Про зайнятість населення”, районної програми зайнятості населення на 2011 рік та виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в сфері зайнятості населення, визначених ст.34  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчими комітетами сільських,  селищних рад.
  3. Про хід  виконання районної комплексної програми профілактики злочинності на 2011-2015 роки.
  4. Про стан  збереження, облік та передавання  архівними підрозділами документів Національного архівного фонду України  на   державне  зберігання.

Прийнято відповідні рішення.