Засідання постійної комісії з питань бюджету

17 лютого 2015року в районній раді засідала постійна комісія з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку.

Депутати розглянули внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2015рік. Так, для забезпечення виконання положень Указу Президента України від 14 01.2015р. № 15 «Про часткову мобілізацію», законодавчих і нормативно-правових актів України, які стосуються бюджетної децентралізації дана програма доповнюється новим розділом «Мобілізаційна підготовка».

В зв’язку з відсутністю фінансування, районна державна адміністрація винесла на розгляд депутатів питання «Про припинення діяльності КП «Голованівськліс» шляхом ліквідації». Депутати погодили даний проект рішення та склад  комісії з припинення комунального підприємства.

Члени комісії заслухали начальника Голованівського відділення Гайворонської ОДПІ Тетяну Поліщук, яка представила проект програми розвитку та функціонування Центру обслуговування платників податків в Голованівському відділенні Гайворонської ОДПІ. Основним завданням програми є придбання для установи комп’ютерної та оргтехніки, мережевого комутатора та Wi-Fi роутера. На  фінансування заходів Програми заплановано  25,0тис. грн за рахунок коштів районного бюджету.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар проінформував по питанню внесення змін до районного бюджету на 2015рік.

Відповідним проектом рішення передбачено 50 тис. грн. на фінансування Програми економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2015рік, а саме мобілізаційної підготовки.

При розгляді листів, що надійшли від бюджетних установ району, а саме: лікарні, відділу культури та територіального центру   про виділення додаткових коштів, члени комісії вирішили  повернутися до їх розгляду на наступних засіданнях, доручивши фінансовому управлінню райдержадміністрації  розглянути додаткові резерви наповнення бюджету та можливого  залучення коштів з бюджетів сільських та селищних рад для спів фінансування соціально значущих об’єктів та програм.

Начальник фінансово-господарського відділу районної ради Л. Очеретіна прозвітувала про використання коштів Голованівською районною радою у 2014році.

Так, поточні видатки районної ради за 2014 рік становлять 923,5 тис. грн. Капітальні видатки у 2014 році не проводилися.

На виплату заробітної плати і нарахування на заробітну плату використано 810,9 тис. грн.

По КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» касові видатки становлять 46,8 тис. грн., із них 34,0 тис. грн. -  погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік. Кошти використані на придбання бензину, канцелярських товарів, господарчих матеріалів для утримання адміністративного приміщення, оформлення підписки періодичних видань.

По КЕКВ 2240 «Оплата послуг» касові видатки становлять 47,7 тис. грн., із них 34,2 тис. грн. – погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік. Кошти використані на оплату послуг зв’язку, ремонт оргтехніки, оплати послуг Голованівського ККП по вивезенню твердих побутових відходів, випуску додаткових номерів районної газети.

Оплата комунальних послуг у 2014 році становить 18,1 тис. грн. із них:

водопостачання і водовідведення – 3,1 тис. грн.,

оплата електроенергії – 5,0 тис. грн. ,

придбання вугілля – 10,0 тис. грн.

Станом на 1 січня 2015 року по КФК 010116 зареєстрована кредиторська заборгованість в сумі 54,5 тис. грн.:

по КЕКВ 2210 – 36,2 тис. грн.

по КЕКВ 2240 – 18,3 тис. грн.

Кредиторська заборгованість утворилася в зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом у 2014 році.