Засідання постійних комісій районної ради

5 вересня провела своє засідання комісія з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко.

Члени комісії розглянули питання порядку денного 32 сесії районної ради.

Про стан реалізації районної цільової програми на 2011-2015 роки «Шкільна парта» поінформував начальник відділу освіти районної державної адміністрації  Михайло Коломійчук. Проаналізувавши стан виконання програми він повідомив про те, що у рамках районної програми та за спонсорські кошти в 2011 році для шкіл придбано 94 комплекти шкільних парт, у 2012 році – 92 комплекти, у 2013 році - 70 комплектів. У 2014 році комплекти шкільних парт не закуповувались.

На засіданні виникло питання про організацію роботи шкільних автобусів. Члени комісії підтримали пропозицію начальника відділу освіти районної державної адміністрації щодо передачі шкільних автобусів в оренду сільським, селищним радам.

Начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Тетяна Піщик доповіла про стан виконання районної програми підтримки хореографії та розвитку масового танцювального руху на період до 2015 року. Тетяна Піщик зазначила, що розвиток хореографії у Голованівському районі представлений у Голованівській дитячій школі мистецтв, де діє хореографічний відділ, у якому навчається 62 дітей та Будинку дитячої та юнацької творчості, де діє 5 хореографічних груп, у яких займається 75 осіб. Хореографічні колективи беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах. Але, районна програма не фінансується і пошиття костюмів та участь у конкурсах здійснюється за рахунок спонсорів та батьків.

Члени комісії заслухали інформацію Тетяни Піщик  щодо затвердження переліку платних послуг та тарифів на них, що надаються  закладами культури, заснованими на спільній власності територіальних громад сіл та селищ району та встановлення щомісячного розміру батьківської плати за навчання у КЗ «Голованівська районна дитяча школа мистецтв» та «Побузька музична школа».

По питанню «Про припинення діяльності юридичної особи Голованівського районного центру фізичного здоров’я на населення «Спорт для всіх» виступила завідувач сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Гонтюк. Вона повідомила про те, що розглянувши питання детальніше районна державна адміністрація просить не вносити питання на розгляд чергової сесії районної ради. Члени комісії рекомендували сесії районної ради виключити питання з порядку денного чергової 32 сесії районної ради.

В той же день відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Члени комісії ознайомилися з питаннями, які внесені до порядку денного чергової 32 сесії районної ради та розглянули лист Народного депутата України М.В. Опанащенка про законодавчу ініціативу щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати.