Засідання постійної комісії районної ради освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї

3 грудня 2014 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім»ї. Члени комісії розглянули та погодили питання, які внесені до порядку денного чергової 33 сесії районної ради.

На засіданні розглядали стан виконання районних освітніх програм, а саме: цільової програми розвитку дошкільної освіти в Голованівському районі та програми «Освітній округ» на 2011-2015 роки.

Про хід конання районної цільової програми розвитку дошкільної освіти в Голованівському районі на 2011-2015 роки станом на жовтень 2014 року проінформувала виконуюча обов’язки начальника відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Попова. Вона повідомила про те, що на території району функціонує 19 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується 812 дітей та 10 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», де виховується 192 дітей дошкільного віку. Всього в районі дітей від 3 до 6 років проживає 950 осіб, охоплено дошкільною освітою 853 осіб у процентному відношенні становить 90 %. Наталія Попова зазначила, що значна увага приділяється організації харчування дітей у дошкільних закладах. Вартість денної норми харчування визначена із розрахунку 16 грн. по місту, 7,80 грн. по селу. Однак на 100 % фізіологічні норми харчування не виконуються: м'ясо – 80 %, молоко – 50 %, сир – 55 %, овочі – 78 %.

А також, члени комісії обговорили стан виконання районної програми «Освітній округ 2011-2015 роки» та відмітили, що на сьогоднішній день оптимізація мережі сільських шкіл є дуже актуальною. В районі існує 3 освітніх округи: Голованівський, Побузький та Перегонівський. Оптимізація відбувається поетапно: у 2011 році проведено реорганізацію 9 начальних закладів та створено 9 навчально-виховних комплексів, в 2012 році створено 2 НВК, у 2013 році проведено реорганізацію 2 шкіл з І –ІІІ ступенів в І-ІІ ступенів.

Депутати погодили проекти рішень по розглянутим питанням та рекомендували районній державній адміністрації продовжувати виконання заходів, передбачених районною програмою «Освітній округ 2011-2015 роки».