Засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та раціонального використання земель

12 вересня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та раціонального використання земель.

Про стан виконання районної програми охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2012 – 2013 роки проінформував начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Олександр Клименко.  Він зазначив, що робота по охороні, захисту лісонасаджень, розчистці їх від сміття ведеться на низькому рівні, оскільки підприємство немає коштів на пальне для автомобіля та придбання запчастин. План виходу із ситуації  є, але для його здійснення не вистачає головного – дозволу відповідальних за це органів на передачу земель під полезахисними лісосмугами в постійне користування. Директор КП «Голованівськліс» Чернишенко Богдан ознайомив з листом  обласної ради про те, що питання стосовно сприяння надання у постійне користування земельних ділянок під полезахисними насадженнями  та лісовими масивами буде внесено на розгляд постійної комісії обласної ради з питань соціального розвитку села, аграрної політики, харчової та переробної промисловості, раціонального використання земель, засідання якої планується у другій декаді вересня 2014 року.

Начальник відділу Держземагенства у Голованівському районі Ігор Рибак доповів про хід виконання програми розвитку земельних відносин в районі на 2007-2015 роки. Ігор Рибак наголосив, що технічна документація з поновлення грошової оцінки земель населених пунктів сільськими радами була виготовлена ще в 2013 році. Але, через відсутність коштів на рахунках сільських рад, дану технічну документацію отримати не можливо, отже і використовувати в роботі також. Тому, необхідно передбачити видатки в сумі близько 255 тисяч гривень для погашення сільськими радами заборгованості за проведення робіт по поновленню грошової оцінки земель населених пунктів.

А також, члени комісії погодили затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на територіях Вербівської, Капітанської, Лебединської, Люшнюватської сільських і Голованівської селищної рад та земельної ділянки що передається в оренду ФГ «Лідія».