Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку

3 вересня 2014 року за участю голови районної ради Олексія Чушкіна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку.

Члени комісії зібралися для розгляду нагального питання на даний час, а саме про дострокове розірвання договору оренди нежитлового приміщення з відділом Держземагенства у Голованівському районі та відшкодування витрат на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Голова комісії Володимир Довгий ознайомив присутніх із листом від Голованівського районного військового комісаріату про те, що на даний час кількість приміщень не дозволяє провести розміщення військовозобов’язаних, які призвані у військовий комісаріат та проводити заходи мобілізації  і тому необхідно вирішити питання щодо виділення приміщень, в якому розміщений відділ Держземагенства. Дане приміщення  відділ Держземагенства орендує і згідно чинного законодавства одностороння відмова від договору оренди не допускається. На звернення до орендаря, районна рада отримала відповідь про те, що питання може розглядатись при умові повного відшкодування проведених ним поліпшень, які не можна відокремити без шкоди для орендованого майна. Сума відшкодування становить 64336,25 грн.

В результаті обговорення комісія прийняла рішення, яким рекомендувала фінансовому управлінню районної державної адміністрації розглянути питання щодо виділення коштів для відшкодування проведених поліпшень та про результати розгляду повідомити на наступному засіданні комісії.

А також, члени комісії рекомендували сесії районної ради надати згоду на передачу спортивного майданчика, який розміщується на території НВК «Молдовська ЗШ І-ІІІ ступеня – ДНЗ» з комунальної власності територіальної громади села Молдовка до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району та дозволили районній раді використати кошти з спеціального рахунку для проведення поточного ремонту центрального входу адміністративного приміщення районної ради.