Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку

16 вересня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Ігор Ткаченко. Члени комісії розглянули листи від установ та організацій району та рекомендували районній державній адміністрації та даним установам переглянути свої видатки та вирішити першочергові проблеми.

Комісія заслухала інформацію начальника відділу Держземагенства у Голованівському районі Ігоря Рибака щодо необхідності виділення  коштів сільським та селищним радам на проведення робіт по встановленню меж населених пунктів, поновленню грошової оцінки земель населених пунктів,проведенню інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів та встановленню меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг.

КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав згоду на використання  коштів для оплати найманого житла лікарю загальної практики – сімейної медицини Пилипчак О.В..

За наслідками обговорення було погоджено внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Голованівського району на 2014 рік.

В ході роботи постійна комісія вдруге розглянула питання щодо розірвання договору оренди приміщення з відділом Держкомзему  та рекомендували фінансовому управлінню районної державної адміністрації переглянути видатки та відшукати кошти для відділу Держкомзему в Голованівському районі на відшкодування здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Також члени комісії розглянувши лист районної державної адміністрації рекомендували сесії районної ради виключити з порядку денного питання «Про припинення діяльності районного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».