Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоровя, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення

2 грудня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення.

Члени комісії розглянули та погодили перелік питань, які внесені до порядку денного чергової 33 сесії районної ради.

Про стан виконання районної програми підготовки медичних працівників  та поліпшення ї соціального захисту на 2012-2016 роки проінформувала головний лікар Комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Фоменко. Вона повідомила про те, що за 9 місяців 2014 року було видано 14 цільових направлень для вступу до вищих медичних навчальних закладів: 10 до медичного університету та 4 до медичного коледжу. В 2014 році в Голованівській ЦПМСД після закінчення інтернатури приступила до роботи лікар ЗПСМ. На даний час в Голованівському центрі первинної медико-санітарної допомоги працює 4 інтерни: два лікаря загальної практики-сімейної медицини та два педіатри, які по закінченню інтернатури повинні будуть відпрацювати три роки в медичних закладах району.

Члени комісії погодили затвердження районних програм протидії на туберкульоз та боротьби із онкологічними захворюваннями до 2016 року.

По даному питанню Марина Фоменко повідомила присутніх про те, що в Голованівському районі захворюваність на туберкульоз у 2013 році склала 50,3 на 100 тисяч населення, а показник захворюваності на злоякісні новоутворення – 136,9 на 100 тисяч населення.

А також, комісія розглянула та обговорила районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки. Програма розроблена в умовах проведення в Україні антитерористичної операції. Реалізація програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного, селищних, сільських бюджетів і передбачає надання одноразової грошової допомоги та додаткових пільг учасникам АТО та членам їх сімей.

Депутати рекомендували сесії районної ради затвердити План взаємодії КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КУ «Голованівська ЦРЛ» на 2014-2015 роки та внесли зміни до складу комісії з припинення КО «Побузька селищна лікарня».