Засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, звязку, підприємництва та регуляторної політики

4 вересня 2014 року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики.

Крім порядку денного чергової 32 сесії, члени комісії розглянули такі питання:

- Про стан виконання районної програми житлового будівництва на 2012-2015 роки;

- Про стан виконання програми енергоефективності Голованівського району на 2012-2015 роки.

Про стан виконання районної програми житлового будівництва на 2012-2015 роки проінформувала головний спеціаліст сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Ольга Єременко. Вона повідомила про те, що протягом минулого року індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію житла загальною площею 2000 кв.м., а протягом І півріччя 2014 року - два житлових будинки загальною площею 217,82 кв.м. За статистичними даними  в районі на обліку в органах місцевого самоврядування перебуває 51 сім’я, яка потребує соціального захисту та державної підтримки.

Виконуюча обов’язки начальника управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ольга Дідур повідомила про стан виконання програми енергоефективності Голованівського району на 2012-2015 роки. Вона зазначила, що в районі проводиться активна робота щодо впровадження заходів з енергозбереження. Зокрема, в 6 закладах соціальної інфраструктури встановлено і запущено котли, які працюють на альтернативних видах палива (пілетах) і мають високу енергоефективність. Одним із перспективних напрямків впровадження енергоефективних технологій та альтернативних енергетичних ресурсів у Голованівському районі є мала гідроенергетика, а саме будівництво і відновлення гідроелектростанцій малої потужності на річці Ятрань. На території району проводиться будівництво 3-х міні гідроелектростанцій ТОВ «Гідроенергоінвест» в селах Перегонівка, Полонисте, Давидівка.

Депутати погодили проекти рішень із зазначених питань.