Засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики

3 грудня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики.

Члени комісії розглянули та погодили перелік питань, які внесені до порядку денного чергової 33 сесії районної ради.

Про стан виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва у Голованівському районі на 2013-2015 роки проінформувала перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Артвіх.  Вона відмітила, що в районі налічується 1398 суб’єктів малого підприємництва , з них: 431 юридичних осіб (включаючи філії, установи) та 967 фізичних осіб. В тому числі фермерських господарства близько 100. За 9 місяців поточного року зареєстровано 44 фізичні особи підприємця, та 6 осіб – юридичних. Скасували підприємницьку діяльність більше 400 осіб. В минулому році відкрито Центр з надання адміністративних послуг, в якому беруть участь 14 учасників що будуть надавати адміністративні послуги.

Депутати взяли інформацію Ірини Артвіх до відома та погодили проект рішення з даного питання.