Засідання постійної комісії з питань бюджету

11 грудня 2013 року на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку  одноголосно погодили зміни до районного бюджету на 2013 рік а саме:

- збільшити видатки районного бюджету на 288000 грн. (загальний фонд -288000 грн.) за рахунок іншої додаткової дотації з сільських бюджетів у сумі 288000 грн., зменшити видатки районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 258614 грн.

- зв'язку з прийняттям розпоряджень Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2013 року № 797-р та № 798-р, для області змінені обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам на 2013 рік.

В ході роботи комісії були розглянуті питання:

- Про стан виконання програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013 рік за 9 місяців 2013 року.

- Про програму соціально-економічного розвитку Голованівського району на 2014 рік.

- Про внесення доповнень до програми малого і середнього підприємництва на 2013-2015роки.

- Про  припинення Комунальної організації «Побузька селищна лікарня» (код ЄДРПОУ 35272292) шляхом приєднання до Комунальної установи «Голованівська центральна районна лікарня» (КОД ЄДРПОУ 01995137).

- Про внесення змін та доповнень до рішення до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 290 « Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району».

- Про основні напрямки бюджетної політики на 2014 рік.

- Про звіт про діяльність КП «Голованівськліс».

- Про районну програму охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2014-2015 роки.

- Про затвердження Положення про призначення та виплату премій районної державної адміністрації та районної ради обдарованим учням та педагогічним працівникам

- Про майно спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

- Розгляд питань порядку денного засідання 25 сесії Голованівської ради 6 скликання.

- Розгляд листів,що надійшли на комісію.

Питання порядку денного обговорені, прийняті до відома та рекомендовано винести на пленарне засідання сесії.