Засідання постійної комісії з питань бюджету

31 березня 2015року депутатами постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна. приватизації та соціально-економічного розвитку розглядалися питання:

- про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2014рік.

- про прийняття закладів культури у спільну власність територіальних громад сіл та селищ Голованівського району.

- про передачу дошкільних навчальних закладів з комунальної власності територіальних громад до спільної власності  територіальних громад сіл та селищ району.

- про передачу в безоплатне користування (позичку) цілісного майнового комплексу Голованівському районному військовому комісаріату.

- про внесення змін до Статуту РКП РВО «Вісник Голованівщини».

Відповідно до статті 89 Бюджетного кодексу України депутати погодили передачу  дошкільних закладів та закладів культури до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району. Так, на фінансування з районного бюджету передано 16 дошкільних закладів  та 22 сільських будинків культури, 24 сільських бібліотек.

В зв’язку з розширенням штатної чисельності працівників військового комісаріату постійна комісія рекомендувала передати цілісний майновий комплекс загальною площею 441,3кв.м. у безоплатне користування (позичку) Голованівському районному військовому комісаріату строком на 2 роки 11 місяців.

Погоджено внесення змін до Статуту РКП РВО «Вісник Голованівщини» в частині встановлення цін та тарифів на послуги та продукцію.