Засідання постійної комісії з питань екології, благоустрою, торгівлі

26 березня 2015року  депутати з постійної  комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства розглядали проект програми з розроблення (оновлення) містобудівної документації територій та створення містобудівного кадастру Голованівського району на 2015-2018роки.

Завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Інна Шаповал  представляючи програму зазначила,  що  коригування наявної містобудівної документації  є складовою частиною цієї програми. Відповідна  робота вже розпочата в 4 населених пунктах району: смт Голованівськ, с – ще Голованівськ, смт Побузьке, с. Перегонівка. Програмою передбачено коригування 33 генеральних планів, та схеми районного планування. Також дана програма спрямована на створення та забезпечення діяльності служби містобудівного кадастру районного рівня у складі сектору архітектури, на яку буде покладено реалізація інформаційного забезпечення суб’єктів містобудівної діяльності, надання документів для підтвердження стану та якості об’єктів, проведення моніторингу динамічних процесів у складі, стані і характеристиці об’єктів.