Засідання постійної комісії з питань екології

28 січня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства під головуванням депутата Івана Леонова..

На засіданні комісії розглянуто питання порядку денного засідання 27 сесії Голованівської ради 6 скликання, про районний бюджет на 2014 рік,  про  план роботи на 2014 рік, про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011-2015 роки у рамках виконання заходів обласної програми «Центральний регіон – 2015», питання про хід виконання програми реформування розвитку житлово-комунального господарства Голованівського району на 2009-2014 роки.

В ході обговорення питань була внесена пропозиція, яка підтримана всіма членами постійної комісії щодо внесення  в Програму «Центральний регіон -2015» питання газифікації району.

Питання порядку денного прийняті до відома та запропоновано винести на пленарне засідання сесії.