Засідання постійної комісії з питань екології

9 липня 2015року депутати, що входять до постійної комісії з питань екології заслухали начальника ДПРЗ Управління ДСНС України в Кіровоградській області О. Насальського, який представив проект районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі на 2015-2019роки.

Дана програма містить 9 основних заходів на реалізацією яких заплановано  1 272,5тис. грн.(кошти районного бюджету, сільських та селищних рад, кошти зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності та інших джерел не заборонених чинним законодавством).

Основні заходи програми: розвиток системи зв’язку, оповіщення та інформатизації; підготовка керівного складу та організація навчання населення правилам безпеки; удосконалення стану протипожежного водопостачання у населених пунктах; розвиток та утримання місцевих пожежних команд; здійснення комплексу профілактичних заходів та проведення навчань по ліквідації надзвичайних ситуацій на техногенно-небезпечних об’єктах району; попередження та ліквідація надзвичайних ситуацій на водних об’єктах; забезпечення територіальних невоєнізованих формувань та населення засобами радіаційного  та хімічного захисту; патріотичне виховання населення; приведення в належний стан захисних споруд району.

Депутати погодили проект даної програми.