Засідання постійної комісії з питань освіти

8 липня 2015року до порядку денного постійної  комісії з питань освіти увійшли  питання: про створення на баз загальноосвітніх навчальних закладів навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»; про присвоєння Люшнюватській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів імені Валентина Мороза; про внесення змін до Положення про присудження районних премій обдарованим учням та педагогічним працівникам; про стан виконання програми з відновлення, модернізації та ремонту систем опалення закладів культури на 2012-2015роки.

Начальник районного відділу освіти М. Коломійчук повідомив, що  загальноосвітні навчальні – виховні комплекси створюються на  базі сімох загальноосвітніх шкіл: Свірнівської, Лебединської, Люшнюватської, Роздольської, Липовеньківської, Крутеньківської, Капітанської.  Розроблені  статути навчальних закладів.

Районним відділом освіти пропонується присвоїти Люшнюватській загальноосвітній школи І-ІІ ступенів ім’я відомого українського поета, земляка,  Валентина Мороза. З зазначеного питання проведено громадське обговорення.

Начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Т. Піщик ознайомила із змінами, що вносяться до Положення про присудження районних премій. Так,  із переліку виключаються ряд конкурсів, які проводилися раз на два роки і доповнюються конкурсами, що проводяться за наказом Міністерства культури України.

Доповідаючи про стан виконання програми, Тетяна Володимирівна повідомила про заходи, які були здійсненні на виконання даної програми, а саме:

В 2013році переведено Голованівський РБК на альтернативний вид палива пілети. В Молдовському СБК та Клинівському СК придбано за спонсорські кошти та встановлено опалювальні печі типу «Буллер».

В 2014році Красногірську сільську бібліотеку підключено до опалювальної системи сільської ради, Пушківську сільську бібліотеку до системи опалення агрофірми. Вартість робіт оплачено за спонсорські кошти. В Олександрівському СК та Вербівському СБК придбано за спонсорські кошти та встановлено опалювальні печі типу «Буллер».

В 2015році планується придбати печі типу «Буллер» в Табанівському СК та Давидівському СК.

Голова комісії В. Піскорський повідомив членів комісії, що відповідно до листа районної державної адміністрації питання «Про винесення закладів культури із переліку закладів культури базової мережі Голованівського району» доопрацьоване і виноситись на розгляд пленарного засдіання не буде.

Голова районної ради О. Чушкін повідомив депутатам, що на базі Клинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був організований військово-патріотичний табір з юнаками десятикласниками навчальних закладів   району. Працівниками районного військового комісаріату, районного відділу управління внутрішніх справ та вчителями  з предмету захисту Вітчизни проводились заняття з військової підготовки. Олексій Іванович запропонував написати голові комісії листи-подяки установам, що приймали участь  у зазначеному заході.