Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я

8 липня 2015року члени постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я продовжили розгляд питань порядку денного ХХХVІІІ сесії.

Так, заслухано заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.І. Моренець зі звітом  про стан виконання районних програм: протидії торгівлі людьми та підтримки сім’ї.

«В Голованівському районі  станом на 01.06.2015 фактів у сфері торгівлі людьми не зафіксовано, зазначила Надія Іванівна, однак незважаючи на те, що програма не фінансується, відповідними службами постійно проводилась належна  робота  по запобіганню цього явища. Це бесіди, інформаційні години, зустрічі, лекції, виставки - поради і таке інше».

«Що стосується виконання програми  підтримки сім’її то також проводиться низька заходів з виконання програми. Головні із них -   організація святкових заходів до Дня матері, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей і.т.д.; щомісячні рейди «Сім’я і діти», «Діти вулиці», «Вокзал», далі, це інформаційно-просвітницькі заходи з учнівською молоддю на теми «Відносини в колективі», «Відносини з однолітками», «Права та обов’язки учнів» та багато інших  тем; інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину» також   проводиться  відбір на навчання кандидатів у прийомні батьки на створення прийомних сімей».