Засідання постійної комісії з соціальних питань

18 грудня 2015року відбулося засідання постійної комісії з соціальних питань (голова Туз С.В.). Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Б. Кучмій , голова райдержадміністрації О. Голімбієвський, зступник голови райдержадміністрації О. Бугаєнко.

На розгляд комісії винесено 11 питань.

На початку роботи, члени комісії вирішили організаційне питання - обрали заступника голови комісії, Ярослава Петровича Говоруна, директора Журавлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Так, депутатами заслухано доповідачів (Фоменко М.П., Карабенюк Т.Л., Піщик Т.В., Моренець Н.І.) про стан виконання районних програм: з імунопрофілактики; забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт; розвитку театрального мистецтва; санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів.

У зв’язку з невідповідною підготовкою питання щодо виконання районної програми «Шкільне молоко» постійною комісією рекомендовано виключити дане питання з порядку денного  пленарного засідання.

Депутати   погодили проекти програм: санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів; соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих та програму по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України.

Найбільша увага депутатами приділена питанню «Про оптимізацію стаціонарного ліжкового фонду Голованівської центральної районної лікарні та філії Голованівської центральної районної лікарні в смт Побузьке». Участь у обговоренні  цього питання взяли головний лікар КУ «Голованівська центральна районна лікарня» В. Сачук, Побузький селищний голова С. Слободянюк, головний лікар філії КУ «Голованівська центральна районна лікарня» в селищі Побузьке» М. Коренев.

«Бюджет медичної галузі району у 2015році складав 14млн.600тис. грн. Додатково, з районного бюджету, ще було виділено  2млн.грн. На 2016рік нам планується виділити 11млн.839тис.грн. – почала свій виступ головний лікар КУ «Голованівської ЦРЛ» Валентина Сачук. Тому, оптимізація медичної галузі – неминучий процес, як не прикро це констатувати. Пропонується провести оптимізацію ліжкового фонду КУ Комунальної установи «Голованівська ЦРЛ» та філії КУ «Голованівська ЦРЛ» в смт.  Побузьке, а саме: в  КУ «Голованівська ЦРЛ» скоротити 5 ліжок травматології та 1 реанімаційне ліжко;

в філії КУ «Голованівська ЦРЛ» смт. Побузьке 5 гінекологічних ліжок передати на терапевтичні, 5 хірургічних ліжок перевести в денний стаціонар при поліклінічному відділенні».

Сергій Слободянюк зауважив, що його, як господаря селища хвилює збереження надання медичних послуг населенню, отримання заробітної плати працівниками лікарні та збереження робочих місць.

За результатами обговорення постійна комісія погодила оптимізацію ліжкового фонду.