Засідання ХХХІІІ сесії Голованівської районної ради VІ скликання

12 грудня 2014року під головуванням голови Голованівської районної ради Олексія Чушкіна проходило чергове  засідання ХХХІІІ сесії  районної ради VІ скликання за участю 35 депутатів ради.

На порядок денний пленарного засідання винесено та розглянуто 20 питань.

Про виконання районних програм – розвитку дошкільної світи, «Освітній округ»,  підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту, формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу, розвиту малого та середнього підприємництва, реформування і розвитку житлово-комунального господарства, сприяння створенню та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків,  розвитку місцевого самоврядування,  звітували керівники відповідних галузей.

Традиційно, представлено нові програми: економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2015рік ,   соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО, протидії захворюванню на туберкульоз та боротьби із онкологічними захворюваннями, які одностайно підтримані депутатами.

З метою урегулювання взаємодії між двома юридичним установами, що знаходяться в одному приміщенні, депутатами затверджено План взаємодії КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КУ «Голованівська центральна районна лікарня».

Рішенням ради «Про безоплатну передачу майна»  надано згоду  на безоплатну передачу спортивного майданчику, що знаходиться в с Молдовка з комунальної власності Молдовської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району на баланс відділу освіти Голованівської райдержадміністрації; дитячого ігрового комплексу та розвідувально-експлуатаційної свердловини, що знаходяться в с. Люшнювате з комунальної власності Люшнюватської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району на баланс відділу освіти Голованівської райдержадміністрації та дитячого ігрового майданчику, що знаходиться в с. Журавлинка з комунальної власності Журавлинської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району на баланс відділу освіти Голованівської райдержадміністрації.

Депутати ухвалили рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам Бербезі М.Ф. та Бербезі В.П. для ведення городництва на території Перегонівської сільської ради, затвердили розрахунок нормативних грошових оцінок земельних ділянок, що передається в оренду строком на 49 років ТОВ «Регіональні інвестиційні технології» для розміщення та експлуатації основних і допоміжних будівель та споруд підприємствами на території Липовеньківської сільської ради та ПСП «Екоресурс» для розміщення міні-заводу по утилізації нафтопродуктів на території Побузької селищної ради.

Одним із ключових питань пленарного засідання стало питання  про внесення змін до районного бюджету. Начальник фінансового управління райдержадміністрації  В. Дудар зазначив, що 2014рік ми завершуємо без боргів по захищеним статтям. На сьогодні маємо показник по виконанню районного бюджету 98,6% та плануємо до кінця року все ж таки вийти на 100.1%.

Головним питанням порядку денного став звіт голови районної ради Олексія Чушкіна про свою діяльність за період з грудня 2013року по грудень 2014рік.

Олексій Іванович, у звіті доповів про основні   напрямки своєї діяльності та ради в цілому та зауважив - що не дивлячись на невтішну ситуацію, що відбувається в країні,  під час формування районного бюджету на 2015рік ми зобов’язані повернутися до   започаткованих  нами програм з освітлення вуличних мереж, створення комунальних підприємств в територіальних громадах, розбудову об’єктів соціальної інфраструктури тощо.

Також заслухано голову постійної комісії районної ради з питань регламенту Олега Бербегу про роботу постійних комісій районної ради VІ скликання.

У виступі Олег Володимирович відмітив низьку явку  відвідувань депутатами районної ради засідань постійних комісій протягом 2014року та закликав депутатів районної ради VІ скликання більш відповідально відноситися до депутатських повноважень. «Маємо врешті-решт починати діяти не на словах, а конкретно – кожний на своєму місці, в міру своїх можливостей і сумління» наголосив голова комісії закінчуючи свій виступ.