Засідання ХV сесії Голованівської районної ради

21 липня 2017року під головуванням голови ради Богдана Кучмія та за участю 28 депутатів районної ради   відбулась  ХV сесія Голованівської районної ради. У сесійному залі  були присутні голова районної державної адміністрації, керівники установ та органів місцевого самоврядування району.

Депутати розглянули  27 питань порядку денного, по 26 прийнято рішення.

Серед важливих питань пленарного засідання стало призначення головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».  Депутати погодили кандидатуру, Фоменко Марини Петрівни, запропоновану районною державною адміністрацією.  М. Фоменко досвідчений керівник,   очолює даний медичний заклад з 2013року та не має нарікань  на роботу ні збоку районного керівництва так і  жителів району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар, представляючи проект про внесення змін до районного бюджету, відзначив, що відповідно до рішення передбачається збільшення доходів загального фонду районного  бюджету  на суму 9604,765тис. грн., за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету,  залучення вільного залишку коштів освітньої і медичної субвенцій.

Ці кошти будуть спрямовані  на: спів фінансування по об’єкту (реконструкція Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів); оплату праці  працівникам бюджетних установ;  придбання житла для молодих спеціалістів, ремонту котельні адміністративного приміщення районної ради тощо.

Далі, депутати ухвалили Положення про службове житло, рішення про придбання службового автомобіля для Голованівської районної ради, затвердили низку районних програми, встановили батьківську плату за навчання у комунальних закладах району.

Окрім того, районна рада  заслухала керівників  бюджетних установ про стан виконання районних програм та про результати діяльності районної прокуратури  за І півріччя 2017року.

Районна рада прийняла 2 звернення, перше,  - до Верховної Ради України щодо ринку землі, друге,  -  до Кабінету Міністрів України щодо повернення Федерації гирьового спорту України статусу «Національний».

Рішенням сесії внесено зміни до Плану роботи районної ради на 2017рік,  а саме, доповнено новими питаннями для розгляду на пленарних засіданнях.