Зустріч з перевізниками

9 вересня у районній раді відбулась зустріч голови районної ради Олексія Чушкіна  із перевізником, який  бажає здійснювати перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у Голованівському районі. Це фізична особа-підприємець з м. Біла Церква Болобан Євгеній Віталійович. У зустрічі приймали участь начальник відділу енергетики, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Євгеній Мамушкін, Голованівський селищний голова Олександр Чернишенко, начальник Голованівського ККП  Сергій Сапожков.

Присутні обговорили маршрути, за якими будуть здійснюватись перевезення, правила та якість здійснення перевезень пасажирів, технічний стан транспортних засобів та встановлення тарифів.