Звернення голови районної ради Олексія Чушкіна в День пам’яті  Героїв Крут

Звернення голови районної ради Олексія Чушкіна в День пам’яті

Героїв Крут

Сьогодні один з тих днів, коли варто зупинитися, забути про метушню навколишнього світу і низько схилити голови. Україна вшановує пам'ять Героїв Крут.

97 років тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили в нерівний бій з більшовицькою армією. Майже всі вони героїчно загинули заради того, щоб через десятиліття постала Українська Незалежна Соборна Держава.

Схилімо наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Нехай цей скорботний день стане засторогою для всіх, хто бере на себе політичну відповідальність за долю країни. Вірю, що сьогоднішня молодь, усі ми в умовах незалежної Української держави достойно витримаємо іспит на побудову могутньої, демократичної, правової держави європейського зразка.

Слава Героям України!

голова районної ради