Звернення Президії Голованівської районної ради у День Героїв Небесної Сотні

Шановні мешканці району!

Відповідно до Указу Президента України "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні — на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Революція Гідності увійшла в українську історію, як  переломна подія, яка проявила вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українців.

Тож пам’ятаймо про загиблих на Майдані, знайомих і не знайомих, вони виконали свій обов’язок перед народом і країною, схиляємо низько голови.

Вічна пам’ять Героям!

Президія Голованівської