Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

 

Результати голосування:

Результати голосування ХІV сесії Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування ХІІІ сесії Голованівської районної ради VІІ скликання

Рузельтати голосування ХІІ сесії Голованівської районної ради VІІ скликання

ХІ позачергова сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

 

Результати голосування

 

9 грудня   2016року

 

Про формування порядку денного (в цілому)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Бучацький Андрій Миколайович

За

3

Говорун Ярослав Петрович 

За

4

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

5

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

6

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

7

Комашко Григорій Віталійович

За

8

Комашко Михайло Станіславович

За

9

Копієвський Михайло Дмитрович

За

10

Кучмій Богдан Борисович

За

11

Лаврук Валентина Вікторівна

За

12

Лепетун  Юрій Петрович

За

13

Надольняк Ольга Іванівна

За

14

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

15

Рокочук Дмитро Сергійович

За

16

Ряснюк Леонід Леонідович

За

17

Свердликівський Віктор Олександрович

За

18

Тернавська Олена Григорівна

За

19

Туз Сергій Віталійович

За

20

Чушкіна Надія Василівна

За

21

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   21

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  21

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про програму підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Голованівському районі на 2016-2018роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Бучацький Андрій Миколайович

За

3

Говорун Ярослав Петрович 

За

4

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

5

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

6

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

7

Комашко Григорій Віталійович

За

8

Комашко Михайло Станіславович

За

9

Копієвський Михайло Дмитрович

За

10

Кучмій Богдан Борисович

За

11

Лаврук Валентина Вікторівна

За

12

Лепетун  Юрій Петрович

За

13

Надольняк Ольга Іванівна

За

14

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

15

Рокочук Дмитро Сергійович

За

16

Ряснюк Леонід Леонідович

За

17

Свердликівський Віктор Олександрович

За

18

Тернавська Олена Григорівна

За

19

Туз Сергій Віталійович

За

20

Чушкіна Надія Василівна

За

21

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   21

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  21

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  затвердження програми створення належних умов для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів у Голованівському районі на 2016-2018роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Бучацький Андрій Миколайович

За

3

Говорун Ярослав Петрович 

За

4

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

5

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

6

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

7

Комашко Григорій Віталійович

За

8

Комашко Михайло Станіславович

За

9

Копієвський Михайло Дмитрович

За

10

Кучмій Богдан Борисович

За

11

Лаврук Валентина Вікторівна

За

12

Лепетун  Юрій Петрович

За

13

Надольняк Ольга Іванівна

За

14

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

15

Рокочук Дмитро Сергійович

За

16

Ряснюк Леонід Леонідович

За

17

Свердликівський Віктор Олександрович

За

18

Тернавська Олена Григорівна

За

19

Туз Сергій Віталійович

За

20

Чушкіна Надія Василівна

За

21

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   21

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  21

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  затвердження районної  програми охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2016-2017роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Бучацький Андрій Миколайович

За

3

Говорун Ярослав Петрович 

За

4

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

5

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

6

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

7

Комашко Григорій Віталійович

За

8

Комашко Михайло Станіславович

За

9

Копієвський Михайло Дмитрович

За

10

Кучмій Богдан Борисович

За

11

Лаврук Валентина Вікторівна

За

12

Лепетун  Юрій Петрович

За

13

Надольняк Ольга Іванівна

За

14

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

15

Рокочук Дмитро Сергійович

За

16

Ряснюк Леонід Леонідович

За

17

Свердликівський Віктор Олександрович

За

18

Тернавська Олена Григорівна

За

19

Туз Сергій Віталійович

За

20

Чушкіна Надія Василівна

За

21

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   21

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  21

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

Про  внесення змін та доповнень до програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Бучацький Андрій Миколайович

За

3

Говорун Ярослав Петрович 

За

4

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

5

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

6

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

7

Комашко Григорій Віталійович

За

8

Комашко Михайло Станіславович

За

9

Копієвський Михайло Дмитрович

За

10

Кучмій Богдан Борисович

За

11

Лаврук Валентина Вікторівна

За

12

Лепетун  Юрій Петрович

За

13

Надольняк Ольга Іванівна

За

14

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

15

Рокочук Дмитро Сергійович

За

16

Ряснюк Леонід Леонідович

За

17

Свердликівський Віктор Олександрович

За

18

Тернавська Олена Григорівна

За

19

Туз Сергій Віталійович

За

20

Чушкіна Надія Василівна

За

21

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   21

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  21

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Бучацький Андрій Миколайович

За

3

Говорун Ярослав Петрович 

За

4

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

5

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

6

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

7

Комашко Григорій Віталійович

За

8

Комашко Михайло Станіславович

За

9

Копієвський Михайло Дмитрович

За

10

Кучмій Богдан Борисович

За

11

Лаврук Валентина Вікторівна

За

12

Лепетун  Юрій Петрович

За

13

Надольняк Ольга Іванівна

За

14

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

15

Рокочук Дмитро Сергійович

За

16

Ряснюк Леонід Леонідович

За

17

Свердликівський Віктор Олександрович

За

18

Тернавська Олена Григорівна

За

19

Туз Сергій Віталійович

За

20

Чушкіна Надія Василівна

За

21

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   21

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  21

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Х позачергова сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування

 

11 листопада   2016року

 

Про включення до порядку денного питань:

«Про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016рік»,

«Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду»,

«Про внесення змін до статутів навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл та селищ району»,

«Про внесення змін до Статуту КУ «Голованівська центральна районна лікарні»,

 «Про внесення змін та доповнень до Статуту Голованівської дитячо-юнацької спортивної школи», 

«Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020роки»,

«Про внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020роки»,

«Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок»

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про формування порядку денного (в цілому)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016рік

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016року

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  надання дозволу на передачу комунального майна в оренду

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про внесення змін до статутів навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл та селищ району

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про внесення змін до Статуту КЗ «Голованівський центр первинної медико – санітарної допомоги»

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  внесення змін до Статуту  КУ «Голованівська центральна районна лікарня»

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про  внесення змін та доповнень до Статуту  Голованівської дитячо-юнацької спортивної школи

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про внесення змін до Положення про Об’єднаний Трудовий архів селищних, сільських рад Голованівського району

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про внесення змін до районної програми зайнятості населення Голованівського району на період  до 2017року

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про внесення змін до районної комплексної  програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020роки

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020роки

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

2

Говорун Ярослав Петрович 

За

3

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

4

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

5

Гончаренко Костянтин Васильович

За

6

Гребенюк Микола Петрович

За

7

Іщак Олександр Валентинович

За

8

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

9

Кравчук Ігор Петрович

За

10

Коваль Володимир Олександрович

За

11

Комашко Григорій Віталійович

за

12

Комашко Михайло Станіславович

За

13

Копієвський Михайло Дмитрович

За

14

Кучмій Богдан Борисович

За

15

Лаврук Валентина Вікторівна

За

16

Лепетун  Юрій Петрович

За

17

Лободюк Юрій Михайлович

За

18

Надольняк Ольга Іванівна

За

19

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

20

Рокочук Дмитро Сергійович

За

21

Ряснюк Леонід Леонідович

За

22

Свердликівський Віктор Олександрович

За

23

Тернавська Олена Григорівна

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

За

26

Чушкін Олексій Іванович

За

Усього:   26

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

 

 

 

VІІІ сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування

 

22 липня  2016року

Формування порядку денного ( за основу ):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

не голосував

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

утрималась

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  01

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

Про включення до порядку денного питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

за

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

за

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 32

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

Про включення до порядку денного питання «Про депутатський запит депутата районної ради Туза С.В.»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

за

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

за

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 32

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

Про включення до порядку денного питання «Про звернення депутатів Голованівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг щодо встановлення мораторію на введення з 01 липня 2016року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Голованівському районі»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

проти

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

Проти

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

Проти

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

Проти

8

Гребенюк Микола Петрович

Проти

9

Іщак Олександр Валентинович

Проти

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

Проти

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

Проти

14

Комашко Михайло Станіславович

Проти

15

Копієвський Михайло Дмитрович

Проти

16

Кучмій Богдан Борисович

Проти

17

Лаврук Валентина Вікторівна

Проти

18

Лепетун  Юрій Петрович

Проти

19

Лободюк Юрій Михайлович

Проти

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

Проти

23

Рибченко Наталія Євгенівна

Проти

24

Рокочук Дмитро Сергійович

Проти

25

Ряснюк Леонід Леонідович

Проти

26

Свердликівський Віктор Олександрович

Проти

27

Тернавська Олена Григорівна

Проти

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

Проти

30

Чушкіна Надія Василівна

За

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 11

«проти»                                -  21

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Не прийнято

Формування порядку денного (в цілому):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

Утримався

4

Вонсович Микола Володимирович

Утримався

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

Утримався

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

Утримався

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

Утримався

21

Надольняк Ольга Іванівна

Утримався

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

Утримався

31

Чушкін Олексій Іванович

Утримався

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 24

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  08

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

 

Про реорганізацію навчальних закладів району та створення Голованівського освітнього округу (за основу):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

утримався

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

утримався

4

Вонсович Микола Володимирович

утримався

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

утримався

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

утримався

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

утримався

21

Надольняк Ольга Іванівна

утримався

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

утримався

31

Чушкін Олексій Іванович

утримався

32

Яровий Олександр Володимирович

утримався

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 22

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  10

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

Про пропозицію депутата районної ради Надольняк О.І. щодо  включення філій Розкішненська загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад та  Новосільська загальноосвітнея школа – дошкільний навчальний заклад до Побузького навчально-виховного об’єднання:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

проти

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

проти

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

проти

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

проти

8

Гребенюк Микола Петрович

проти

9

Іщак Олександр Валентинович

проти

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

проти

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

проти

14

Комашко Михайло Станіславович

проти

15

Копієвський Михайло Дмитрович

проти

16

Кучмій Богдан Борисович

проти

17

Лаврук Валентина Вікторівна

проти

18

Лепетун  Юрій Петрович

проти

19

Лободюк Юрій Михайлович

проти

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

за

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

проти

23

Рибченко Наталія Євгенівна

проти

24

Рокочук Дмитро Сергійович

проти

25

Ряснюк Леонід Леонідович

проти

26

Свердликівський Віктор Олександрович

проти

27

Тернавська Олена Григорівна

проти

28

Туз Сергій Віталійович

проти

29

Цобенко Руслан Олександрович

проти

30

Чушкіна Надія Василівна

за

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 10

«проти»                                -  22

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Не прийнято

 

Про реорганізацію навчальних закладів району та створення Голованівського освітнього округу (в цілому):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

утримався

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

утримався

4

Вонсович Микола Володимирович

утримався

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

утримався

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

утримався

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

утримався

21

Надольняк Ольга Іванівна

утримався

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

утримався

31

Чушкін Олексій Іванович

утримався

32

Яровий Олександр Володимирович

утримався

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 22

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  10

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

Про  внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

за

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

за

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 32

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

Про депутатський запит депутата районної ради Туза С.В.:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Іщак Олександр Валентинович

За

10

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

11

Кравчук Ігор Петрович

За

12

Коваль Володимир Олександрович

За

13

Комашко Григорій Віталійович

За

14

Комашко Михайло Станіславович

За

15

Копієвський Михайло Дмитрович

За

16

Кучмій Богдан Борисович

За

17

Лаврук Валентина Вікторівна

За

18

Лепетун  Юрій Петрович

За

19

Лободюк Юрій Михайлович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

за

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

за

31

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       - 32

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

 

VІІ сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування

 

15 липня  2016року

Про включення до порядку денного питання «Про внесення змін да доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2016»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

Про включення до порядку денного питання «Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус на 2014-2020роки»»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про формування порядку денного (в цілому)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про закріплення депутатів Голованівської районної ради VІІ скликання за виборчими округами району

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про внесення змін до районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України на 2016-2017роки ( з урахуванням пропозиції депутата районної ради Чушкіна О.І.)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2016рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус на 2014-2020роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про продовження на 2016рік терміну дії Програми енергоефективності Голованівського району на 2012 – 2015роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про районну програму цивільного захисту Голованівського району на 2016-2020роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

За

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Рибченко Наталія Євгенівна

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Свердликівський Віктор Олександрович

За

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

За

27

Цобенко Руслан Олександрович

За

28

Чушкіна Надія Василівна

За

29

Чушкін Олексій Іванович

За

30

Яровий Олександр Володимирович

За

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  30

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про пропозицію депутата районної ради Чушкіна О.І. щодо перенесення питання «Про реорганізацію навчальних закладів району та створення Голованівського освітнього округу»  на наступну сесію

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

проти

3

Бучацький Андрій Миколайович

за

4

Волошин Валерій Леонідович

за

5

Вонсович Микола Володимирович

за

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

проти

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

проти

9

Гребенюк Микола Петрович

проти

10

Іщак Олександр Валентинович

проти

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

12

Кравчук Ігор Петрович

проти

13

Коваль Володимир Олександрович

за

14

Комашко Григорій Віталійович

проти

15

Комашко Михайло Станіславович

за

16

Копієвський Михайло Дмитрович

проти

17

Кучмій Богдан Борисович

проти

18

Лаврук Валентина Вікторівна

проти

19

Лепетун  Юрій Петрович

за

20

Маріяшко Олег Валерійович

за

21

Надольняк Ольга Іванівна

за

22

Рибченко Наталія Євгенівна

проти

23

Рокочук Дмитро Сергійович

проти

24

Свердликівський Віктор Олександрович

проти

25

Тернавська Олена Григорівна

проти

26

Туз Сергій Віталійович

проти

27

Цобенко Руслан Олександрович

проти

28

Чушкіна Надія Василівна

за

29

Чушкін Олексій Іванович

за

30

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  14

«проти»                                -  16

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Не прийнято

 

Про реорганізацію навчальних закладів району та створення  Голованівського освітнього округу

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

проти

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

проти

4

Волошин Валерій Леонідович

проти

5

Вонсович Микола Володимирович

проти

6

Говорун Ярослав Петрович 

проти

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гребенюк Микола Петрович

за

10

Іщак Олександр Валентинович

за

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

проти

12

Кравчук Ігор Петрович

за

13

Коваль Володимир Олександрович

проти

14

Комашко Григорій Віталійович

за

15

Комашко Михайло Станіславович

проти

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

за

19

Лепетун  Юрій Петрович

проти

20

Маріяшко Олег Валерійович

проти

21

Надольняк Ольга Іванівна

проти

22

Рибченко Наталія Євгенівна

за

23

Рокочук Дмитро Сергійович

за

24

Свердликівський Віктор Олександрович

за

25

Тернавська Олена Григорівна

за

26

Туз Сергій Віталійович

за

27

Цобенко Руслан Олександрович

за

28

Чушкіна Надія Василівна

проти

29

Чушкін Олексій Іванович

проти

30

Яровий Олександр Володимирович

проти

Усього:   30

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  16

«проти»                                -  14

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Не прийнято

 

 

 

VІ сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування

 

10 червня  2016року

Формування порядку денного (за основу):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

Формування порядку денного (в цілому):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про  внесення змін до рішень районної ради.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

Не голосував

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

Не голосував

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  23

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  03

прийнято

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про  внесення змін до рішень районної ради від 25 грудня 2015року № 33 «Про передачу комунального майна в оренду»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про  передачу комунального майна в безоплатне користування:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

 

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 28 січня 2011року № 38 «Про затвердження списку народних засідателів Голованівського районного суду»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

 

Про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Голованівського району на 2015рік:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016рік:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

Не голосував

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

Про стан виконання районної цільової програми «Питна вода Голованівського району на 2013-2020роки».

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

 

 

 

Про стан виконання районної цільової програми підтримки сім’ї до 2016року:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

 

Про стан виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016року:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

 

 

Про стан виконання районної програми боротьби із онкологічними захворюваннями до 2016року:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

За

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

 

 

 

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Межирічківської сільської ради:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

 

Про затвердження районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2016-2018роки:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

Про  затвердження районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018року:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020роки:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

За

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

прийнято

 

 

 

 

Про  внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020роки:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

прийнято

 

 

 

 

Про районну програму підтримки ЗМІ в Голованівському районі на 2016-2018роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

проти

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

проти

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

проти

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

проти

8

Гребенюк Микола Петрович

проти

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

проти

11

Комашко Михайло Станіславович

проти

12

Копієвський Михайло Дмитрович

проти

13

Кучмій Богдан Борисович

проти

14

Лаврук Валентина Вікторівна

проти

15

Лепетун  Юрій Петрович

утримався

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

проти

19

Рокочук Дмитро Сергійович

проти

20

Ряснюк Леонід Леонідович

проти

21

Свердликівський Віктор Олександрович

проти

22

Тернавська Олена Григорівна

проти

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

проти

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  07

«проти»                                -  16

«утрималось»                      -  01

«не голосувало»                  -  02

прийнято

 

 

 

 

 

Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для перевірки фактів щодо підробки рішень Голованівського районної ради:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

проти

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

проти

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

проти

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

проти

8

Гребенюк Микола Петрович

проти

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

проти

11

Комашко Михайло Станіславович

проти

12

Копієвський Михайло Дмитрович

проти

13

Кучмій Богдан Борисович

проти

14

Лаврук Валентина Вікторівна

проти

15

Лепетун  Юрій Петрович

утримався

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

проти

19

Рокочук Дмитро Сергійович

проти

20

Ряснюк Леонід Леонідович

проти

21

Свердликівський Віктор Олександрович

проти

22

Тернавська Олена Григорівна

проти

23

Туз Сергій Віталійович

утримався

24

Цобенко Руслан Олександрович

проти

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  06

«проти»                                -  16

«утрималось»                      -  02

«не голосувало»                  -  02

прийнято

 

 

 

 

 

 

Про внесення змін до регламенту Голованівської районної ради VІІ скликання:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

проти

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

проти

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

проти

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

проти

8

Гребенюк Микола Петрович

проти

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

проти

11

Комашко Михайло Станіславович

проти

12

Копієвський Михайло Дмитрович

проти

13

Кучмій Богдан Борисович

проти

14

Лаврук Валентина Вікторівна

проти

15

Лепетун  Юрій Петрович

утримався

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

проти

19

Рокочук Дмитро Сергійович

проти

20

Ряснюк Леонід Леонідович

проти

21

Свердликівський Віктор Олександрович

проти

22

Тернавська Олена Григорівна

проти

23

Туз Сергій Віталійович

за

24

Цобенко Руслан Олександрович

проти

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  06

«проти»                                -  16

«утрималось»                      -  01

«не голосувало»                  -  03

прийнято

 

 

 

 

 

Про внесення змін та доповнень до комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі на 2015-2019роки:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

4

Вонсович Микола Володимирович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гребенюк Микола Петрович

За

9

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

10

Комашко Григорій Віталійович

За

11

Комашко Михайло Станіславович

За

12

Копієвський Михайло Дмитрович

За

13

Кучмій Богдан Борисович

За

14

Лаврук Валентина Вікторівна

За

15

Лепетун  Юрій Петрович

За

16

Маріяшко Олег Валерійович

За

17

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

18

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

19

Рокочук Дмитро Сергійович

За

20

Ряснюк Леонід Леонідович

за

21

Свердликівський Віктор Олександрович

За

22

Тернавська Олена Григорівна

За

23

Туз Сергій Віталійович

За

24

Цобенко Руслан Олександрович

За

25

Чушкіна Надія Василівна

за

26

Чушкін Олексій Іванович

за

Усього:   26

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  23

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  03

прийнято

 

 

 

 

V сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування

 

30 березня 2016року

Формування порядку денного (за основу):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про виключення з порядку денного питань:

-         «Про  створення тимчасової контрольної комісії районної ради для перевірки фінансово-господарської діяльності РКП РВО «Вісник Голованівщини»»;

-         «Про затвердження переліку платних послуг та тарифів на них, що надаються закладами культури, заснованими на спільній власності територіальних громад сіл та селищ району»;

-         «Про внесення змін і доповнень до комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі на 2015-2019роки»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

Про включення до порядку денного питань:

-         «Про звернення депутатів Голованівської  районної ради до Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області»;

-         «Про внесення змін до рішення районної ради  від 17.07.2015року № 520 «Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на територіях Молдовської, Перегонівської, Крутеньківської, Капітанської, Клинівської та Троянської сільських рад».

-         «Про реформування РКП  «Редакційно-видавниче об’єднання «Вісник Голованівщини»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про формування порядку денного (в цілому)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

 

Про  затвердження Порядку розгляду електронної петиції адресованої Голованівській районній раді.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

За

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

Прийнято

 

Про звіт про виконання районного бюджету за 2015рік.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

Прийнято

 

Про внесення змін  до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік».

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  26

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  01

Прийнято

 

Про затвердження районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2020роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

Не голосувала

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

Прийнято

 

Про  встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Голованівського району на 2016рік.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

Не голосувала

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

Прийнято

 

Про внесення змін до районної Програми  забезпечення збереженості  документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в районі на 2014-2016роки.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

Не голосувала

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

Прийнято

Про звернення депутатів Голованівської  районної ради до Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

Не голосувала

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

Прийнято

 

Про внесення змін до рішення районної ради  від 17.07.2015року № 520 «Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на територіях Молдовської, Перегонівської, Крутеньківської, Капітанської, Клинівської та Троянської сільських рад

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

Не голосувала

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

Прийнято

Про реформування РКП  «Редакційно-видавниче об’єднання «Вісник Голованівщини

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

За

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

Не голосувала

3

Бучацький Андрій Миколайович

За

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Говорун Ярослав Петрович 

За

6

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

7

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

8

Гончаренко Костянтин Васильович

За

9

Гребенюк Микола Петрович

За

10

Іщак Олександр Валентинович

За

11

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

12

Кравчук Ігор Петрович

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Маріяшко Олег Валерійович

За

21

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

22

Погорєлов Сергій Леонтійович

За

23

Рокочук Дмитро Сергійович

За

24

Ряснюк Леонід Леонідович

За

25

Свердликівський Віктор Олександрович

За

26

Тернавська Олена Григорівна

За

27

Туз Сергій Віталійович

За

Усього:   27

 

 

 

Усього проголосувало:                

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  02

Прийнято

 

 

ІV сесія Голованівської районної ради VІІ скликання

Результати голосування

 

26 лютого 2016року

Формування порядку денного (за основу):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

за

4

Волошин Валерій Леонідович

за

5

Вонсович Микола Володимирович

за

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гончаренко Костянтин Васильович

за

10

Гребенюк Микола Петрович

за

11

Іщак Олександр Валентинович

за

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

13

Коваль Володимир Олександрович

за

14

Комашко Григорій Віталійович

за

15

Комашко Михайло Станіславович

за

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

за

19

Лепетун  Юрій Петрович

за

20

Лободюк Юрій Михайлович

за

21

Маріяшко Олег Валерійович

за

22

Надольняк Ольга Іванівна

за

23

Рибченко Наталія Євгенівна

за

24

Рокочук Дмитро Сергійович

за

25

Ряснюк Леонід Леонідович

за

26

Свердликівський Віктор Олександрович

за

27

Тернавська Олена Григорівна

за

28

Туз Сергій Віталійович

за

29

Цобенко Руслан Олександрович

за

30

Чушкіна Надія Василівна

за

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:   32

Усього: 32

З них:

«За»                                       - 32

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 00

прийнято

 Про виключення з порядку денного питання «Про звернення депутатів Голованівської районної ради»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

за

4

Волошин Валерій Леонідович

за

5

Вонсович Микола Володимирович

за

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гончаренко Костянтин Васильович

за

10

Гребенюк Микола Петрович

за

11

Іщак Олександр Валентинович

за

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

13

Коваль Володимир Олександрович

за

14

Комашко Григорій Віталійович

за

15

Комашко Михайло Станіславович

за

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

за

19

Лепетун  Юрій Петрович

за

20

Лободюк Юрій Михайлович

за

21

Маріяшко Олег Валерійович

за

22

Надольняк Ольга Іванівна

за

23

Рибченко Наталія Євгенівна

за

24

Рокочук Дмитро Сергійович

за

25

Ряснюк Леонід Леонідович

за

26

Свердликівський Віктор Олександрович

за

27

Тернавська Олена Григорівна

за

28

Туз Сергій Віталійович

за

29

Цобенко Руслан Олександрович

за

30

Чушкіна Надія Василівна

за

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       - 32

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 00

прийнято

Про виключення з порядку денного питання «Про погодження оптимізації стаціонарного ліжкового фонду Голованівської центральної районної лікарні та філії Голованівської центральної районної лікарні в смт Побузьке»:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

проти

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

за

4

Волошин Валерій Леонідович

проти

5

Вонсович Микола Володимирович

проти

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гончаренко Костянтин Васильович

за

10

Гребенюк Микола Петрович

за

11

Іщак Олександр Валентинович

за

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

13

Коваль Володимир Олександрович

за

14

Комашко Григорій Віталійович

за

15

Комашко Михайло Станіславович

за

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

за

19

Лепетун  Юрій Петрович

за

20

Лободюк Юрій Михайлович

за

21

Маріяшко Олег Валерійович

за

22

Надольняк Ольга Іванівна

проти

23

Рибченко Наталія Євгенівна

за

24

Рокочук Дмитро Сергійович

за

25

Ряснюк Леонід Леонідович

за

26

Свердликівський Віктор Олександрович

за

27

Тернавська Олена Григорівна

за

28

Туз Сергій Віталійович

за

29

Цобенко Руслан Олександрович

за

30

Чушкіна Надія Василівна

за

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

проти

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  27

«проти»                                -  5

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

Про включення до порядку денного питань «Про звіт головного редактора РКП РВО «Вісник Голованівщини» Чушкіної Н.В.» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік».

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

за

4

Волошин Валерій Леонідович

за

5

Вонсович Микола Володимирович

за

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гончаренко Костянтин Васильович

за

10

Гребенюк Микола Петрович

за

11

Іщак Олександр Валентинович

за

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

13

Коваль Володимир Олександрович

за

14

Комашко Григорій Віталійович

за

15

Комашко Михайло Станіславович

за

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

за

19

Лепетун  Юрій Петрович

за

20

Лободюк Юрій Михайлович

за

21

Маріяшко Олег Валерійович

за

22

Надольняк Ольга Іванівна

за

23

Рибченко Наталія Євгенівна

за

24

Рокочук Дмитро Сергійович

за

25

Ряснюк Леонід Леонідович

за

26

Свердликівський Віктор Олександрович

за

27

Тернавська Олена Григорівна

за

28

Туз Сергій Віталійович

за

29

Цобенко Руслан Олександрович

за

30

Чушкіна Надія Василівна

за

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  32

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  00

прийнято

Формування порядку денного ( в цілому) 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

за

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гончаренко Костянтин Васильович

за

10

Гребенюк Микола Петрович

за

11

Іщак Олександр Валентинович

за

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

13

Коваль Володимир Олександрович

за

14

Комашко Григорій Віталійович

за

15

Комашко Михайло Станіславович

за

16

Копієвський Михайло Дмитрович

за

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

за

19

Лепетун  Юрій Петрович

за

20

Лободюк Юрій Михайлович

за

21

Маріяшко Олег Валерійович

за

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосувала

23

Рибченко Наталія Євгенівна

за

24

Рокочук Дмитро Сергійович

за

25

Ряснюк Леонід Леонідович

за

26

Свердликівський Віктор Олександрович

за

27

Тернавська Олена Григорівна

за

28

Туз Сергій Віталійович

за

29

Цобенко Руслан Олександрович

за

30

Чушкіна Надія Василівна

за

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       - 27

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 05

прийнято

Про пропозицію Чушкіна О.І. щодо внесення змін до Регламенту Голованівської районної ради VІІ скликання.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

утримався

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

за

5

Вонсович Микола Володимирович

за

6

Говорун Ярослав Петрович 

Не голосував

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

утримався

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

Не голосував

9

Гончаренко Костянтин Васильович

за

10

Гребенюк Микола Петрович

Утримався

11

Іщак Олександр Валентинович

Утримався

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

за

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

Утримався

15

Комашко Михайло Станіславович

Утримався

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Утримався

17

Кучмій Богдан Борисович

Утримався

18

Лаврук Валентина Вікторівна

Утримався

19

Лепетун  Юрій Петрович

Утримався

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

Не голосував

24

Рокочук Дмитро Сергійович

Утримався

25

Ряснюк Леонід Леонідович

Утримався

26

Свердликівський Віктор Олександрович

Утримався

27

Тернавська Олена Григорівна

Утримався

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

утримався

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  12

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  15

«не голосувало»                  -  5

Пропозиція не прийнята

Про внесення змін до Регламенту Голованівської районної ради VІІ скликання.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

утримався

5

Вонсович Микола Володимирович

утримався

6

Говорун Ярослав Петрович 

за

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

за

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

за

9

Гончаренко Костянтин Васильович

утримався

10

Гребенюк Микола Петрович

за

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

утримався

13

Коваль Володимир Олександрович

утримався

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

утримався

22

Надольняк Ольга Іванівна

утримався

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

утримався

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

утримався

32

Чушкін Олексій Іванович

утримався

32

Яровий Олександр Володимирович

утримався

Усього:    32

Усього проголосувало:  32

З них:

«За»                                       - 18

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  11

«не голосувало»                  -  3

Рішення прийнято

Про план роботи Голованівської районної ради на 2016рік.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

 

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  25

«проти»                                -  00

«утрималось»                      -  00

«не голосувало»                  -  07

Рішення прийнято

Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

Не голосував

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       - 27

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 05

Рішення прийнято

Про надання дозволу на передачу комунального майна у тимчасове безоплатне користування.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

Не голосував

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:    32  

 

Усього: 32

З них:

«За»                                       - 27

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 05

Рішення прийнято

Про звіт головного редактора РКП РВО «Вісник Голованівщини» Чушкіної Н.В.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

за

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

За

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

За

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

Не голосував

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

за

Усього:    32

 Усього:  32

З них:

«За»                                       - 27

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 05

Рішення прийнято

Про реформування РКП РВО «Вісник Голованівщини».

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

утримався

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

Не голосував

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

Утримався

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

Утримався

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

Утримався

11

Іщак Олександр Валентинович

Утримався

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

Утримався

15

Комашко Михайло Станіславович

Утримався

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Утримався

17

Кучмій Богдан Борисович

Утримався

18

Лаврук Валентина Вікторівна

Утримався

19

Лепетун  Юрій Петрович

Не голосував

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

Утримався

24

Рокочук Дмитро Сергійович

Утримався

25

Ряснюк Леонід Леонідович

Утримався

26

Свердликівський Віктор Олександрович

Утримався

27

Тернавська Олена Григорівна

Утримався

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

Утримався

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  08

«проти»                                  - 00

«утрималось»                       -  16

«не голосувало»                  -  08

Рішення  не прийнято

Про затвердження районної програми «Дитяче харчування» на 2016-2020роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

За

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

Не голосував

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

Не голосував

13

Коваль Володимир Олександрович

Не голосував

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього:  32

З них:

«За»                                       - 23

«проти»                                - 00

«утрималось»                      - 00

«не голосувало»                  - 09

Рішення прийнято

Про районну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Голованівському районі на 2016-2020роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

За

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

За

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

за

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього:  32

З них:

«За»                                       - 25

«проти»                                 - 00

«утрималось»                       - 00

«не голосувало»                  -  07

Рішення прийнято

Про затвердження Комплексної програми захисту населення Голованівського району від іонізуючого випромінювання на 2016-2018роки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього проголосувало: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Про затвердження районної протиепізоотичної програми профілактики та боротьби з африканською чумою свиней на 2016-2017роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

 Усього: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Про затвердження Районної комплексної програми забезпечення кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2016-2019роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

 Усього: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Про затвердження Районної комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Про внесення змін до районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України на 2016-2017роки.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

Усього: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту Голованівської районної ради і районної державної адміністрації

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

 Усього: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015року № 32 «Про районний бюджет на 2016рік»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Безушенко Григорій Валентинович

Не голосував

2

Бугаєнко Ольга Петрівна

за

3

Бучацький Андрій Миколайович

Не голосував

4

Волошин Валерій Леонідович

Не голосував

5

Вонсович Микола Володимирович

Не голосував

6

Говорун Ярослав Петрович 

За

7

Голімбієвський Олег Дмитрович

За

8

Голімбієвська Тамара Павлівна

За

9

Гончаренко Костянтин Васильович

За

10

Гребенюк Микола Петрович

За

11

Іщак Олександр Валентинович

За

12

Карпюк Євгенія Михайлівна

За

13

Коваль Володимир Олександрович

За

14

Комашко Григорій Віталійович

За

15

Комашко Михайло Станіславович

За

16

Копієвський Михайло Дмитрович

Не голосував

17

Кучмій Богдан Борисович

за

18

Лаврук Валентина Вікторівна

За

19

Лепетун  Юрій Петрович

За

20

Лободюк Юрій Михайлович

Не голосував

21

Маріяшко Олег Валерійович

За

22

Надольняк Ольга Іванівна

Не голосував

23

Рибченко Наталія Євгенівна

За

24

Рокочук Дмитро Сергійович

За

25

Ряснюк Леонід Леонідович

За

26

Свердликівський Віктор Олександрович

За

27

Тернавська Олена Григорівна

За

28

Туз Сергій Віталійович

За

29

Цобенко Руслан Олександрович

За

30

Чушкіна Надія Василівна

За

32

Чушкін Олексій Іванович

За

32

Яровий Олександр Володимирович

Не голосував

Усього:    32

 Усього: 32

З них:

«За»                                       -  24

«проти»                                  - 00

«утрималось»                        - 00

«не голосувало»                  -  08

Рішення прийнято

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна радаЦентральний регіон - 2015Вічна пам’ять Героям Голованівщини