Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Стан виробничого травматизму за 2016 рік

У 2016 році, порівняно з минулим, рівень загального травматизму збільшився у 1,5 рази. Так, у 2016 році травмовано 72 працівники проти 49 за аналогічний період 2015 року.

 

 На будівництві і в текстильній промисловості відсутні випадки травмування у порівнянні з 2015 роком (було 2 і 1 випадки). Зменшився рівень травматизму і в хімічній промисловості (травмовано 2 особи проти 3).

Відсутні також випадки травматизму у видавничій справі, на пошті, в газовій промисловості, легкій промисловості.

На рівні минулого року залишився стан травматизму у деревообробці (1 особа проти 1), у харчовій промисловості (2 особи проти 2) та у сільському господарстві (9 проти 9 осіб).

Зросла кількість травмованих працівників у галузях: гірничорудній і нерудній промисловості – 5, в металургії – 2, в енергетиці – 2, в котлонагляді – 2, в лісовому господарстві – 1 за умовою того, що в цих галузях відсутні випадки травмування за аналогічний період 2015 року.

У соціально-культурній сфері травмовано 17 осіб проти 15, на транспорті – 11 осіб проти 5, у машинобудуванні 12 осіб проти 7, у житлово-комунальному господарстві 6 осіб проти 2 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У 2016 році смертельно травмовано 14 працівників проти 8 у аналогічному періоді 2015 року. У металургійній промисловості – 2, у гірничорудній і нерудній промисловості – 2, у житлово-комунальному господарстві – 2, у енергетиці – 1, у хімічній промисловості – 1, у сільському господарстві – 2 та на транспорті – 4 особи.

Основним видом подій, що призвели до настання нещасних випадків є падіння потерпілих – 17 працівників (23% від загальної кількості травмованих).

Ключовими причинами нещасних випадків є організаційні (50% від загальної кількості травмованих). Не менш важливим фактором, що спричинив нещасні випадки на виробництві є психофізіологічний стан травмованих (25%).

Серед регіонів найбільшу кількість постраждалих працівників зареєстровано: у м. Кропивницький – 38, Маловисківському та Голованівському районах - по 5,  Олександрівському районі – 3, м. Знам’янці – 3, м. Світловодську - 3, Ульяновському, Долинському, Олександрійському, Знам’янському, Світловодському, Кіровоградському районах по – 2, Новгородківському, Гайворонському районах  по – 1, м. Олександрії – 1.

Головний державний інспектор Управління Держпраці в області           Анатолій Дзіговський

Головний страховий експерт з охорони праці  відділення                                                                    ВД ФССНВ України у Гайворонському  районі                                         Олександр Загородній

Записей не найдено.