Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Районні відзнаки

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну Грамоту Голованівської районної ради,

Грамоту Голованівської районної ради та

Подяку Голованівської районної ради

1. Почесна грамота Голованівської районної ради, Грамота Голованівської районної ради, Подяка Голованівської районної ради є відзнаками Голованівської районної ради та формою заохочення окремих громадян і колективів за внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток району, виробничу, наукову, військову, правоохоронну, творчу, громадську та іншу сферу діяльності, ефективну діяльність органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та високу професійну майстерність.

2. Почесною грамотою, Грамотою, Подякою Голованівської районної ради нагороджуються колективи, окремі громадяни та працівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, члени громадських організацій і об’єднань, творчих та інших спілок району, військовослужбовці за високі виробничі досягнення, високі професійні здобутки, вагомий внесок у розвиток Голованівського району та з нагоди загальнодержавних, галузевих, професійних та ювілейних дат.

3. Подякою Голованівської районної ради, як правило, нагороджуються особи, які раніше заохочувалися відповідними галузевими та відомчими відзнаками.

4. Грамотою Голованівської районної ради нагороджуються особи, які раніше нагороджувались Подякою Голованівської районної ради.

5. Нагородження Почесною грамотою районної ради здійснюється, як правило, через два роки після нагородження Грамотою Голованівської районної ради.

Повторне нагородження Почесною грамотою може бути здійснене не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження.

6. Подання про нагородження Почесною грамотою, Грамотою та Подякою Голованівської районної ради вноситься до районної ради головою районної державної адміністрації, селищними, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради.

7. Подання щодо відзначення Почесною грамотою, Грамотою або Подякою Голованівської районної ради вноситься не пізніше ніж за 15 днів до дати вручення

8. До подання на кожну особу, яка представляється до нагородження додаються такі документи:

відомості про досягнення особи, яка представляється до нагородження;

біографічна довідка встановленого зразка, в якій зазначаються відомості про нагороди особи, підписана керівником кадрової служби та скріплена відповідною печаткою;

копія паспорта та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

 

9. У разі представлення до нагородження колективів підприємств, установ, організацій додаються:

характеристика, яка містить відомості про повну назву підприємства, установи та організації, кількість працюючих, стислий перелік трудових, наукових чи інших досягнень колективу;

документ із зазначення дати святкування відповідного заходу;

біографічна довідка на керівника підприємства засвідчена у встановленому порядку.

10. У разі невідповідності вимогам пунктам  7, 8, 9 Положення документи повертаються органу, який їх надіслав, із супровідним листом за підписом голови районної ради.

11. Подання, які надійшли до районної ради реєструються у виконавчому апараті районної ради і передаються голові районної ради для прийняття відповідного рішення.

12. Подання про нагородження з доданими документами та резолюцією голови районної ради передаються у відділ з питань організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради.

13. Відділ з питань організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради готує матеріали щодо нагородження для розгляду на засіданні  комісії з питань нагородження, утвореної розпорядженням голови Голованівської районної ради.

14.  Комісія з питань нагородження  розглядає матеріали щодо представлених до нагородження осіб та трудових колективів підприємств, установ та організацій з урахуванням висновку відділу з питань організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради про відповідність матеріалів щодо нагородження.

15. Комісія з питань нагородження  заслуховує інформацію та вносить голові районної ради пропозиції щодо нагородження Почесною грамотою, Грамотою або Подякою Голованівської районної ради.

16. Про нагородження Почесною грамотою, Грамотою або Подякою Голованівської районної ради видається розпорядження голови районної ради. Облік, реєстрація, оформлення нагород здійснюється відділом з питань організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради.

17. До Почесної  Грамоти Голованівської районної ради може вручатись цінний подарунок та квіти. До Грамоти та Подяки Голованівської районної ради вручаються квіти. Видатки на ці цілі здійснюються за рахунок коштів загального фонду районної ради, передбачених районним бюджетом.

18. Вручення Почесної грамоти, Грамоти та Подяки Голованівської районної ради здійснюється головою районної ради або за його дорученням заступником голови районної ради в урочистій обстановці або на загальних зборах трудового колективу приурочених до загальнодержавних, галузевих, професійних та ювілейних дат.

 

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада